Takip Et

Merhaba,

Her seviyeden tarım işi ile uğraşanlara hitap eden içerikleriyle Temmuz 2018'den beri güncel olan nenasilyetistirilir.com'da yayımlanan yazılardan haberdar olmak isterseniz aşağıdaki seçenekleri kullanarak Ne Nasıl Yetiştirilir’i takip edebilirsiniz.

RSS Okuyucu İle Takip Edin


Blogları takip etmek için Feedly gibi bir  online RSS okuyucu veya RSSOwl gibi masaüstü bir RSS okuyucu kullanıyorsanız https://www.nenasilyetistirilir.com ya da https://feeds.feedburner.com/nenasilyetistirilir adreslerini kullanarak bizi takip takip etmeye başlayabilirsiniz. Yeni  bir yazı yayımlandığında RSS okuyucunuzda o yazının başlığı gözükecektir.


Blogger Panelinden Takip Edin


Eğer Blogger kullanıcısı iseniz Blogger kumanda panelindeki “Okuma Listesi” bölümünü muhtemelen biliyorsunuzdur. Burada Google Friend Connect ile takip ettiğiniz Blogger bloglarda yayımlanan yeni yazılar listelenir. Eğer her gün Blogger panelinize giriyorsanız sağ taraftaki Google Friend Connect kısmından Ne Nasıl Yetiştirilir’i takip edebilirsiniz.

Facebook İle Takip Edin


Ne Nasıl Yetiştirilir’de yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak Blog Hocam Facebook sayfasında paylaşılır. Ne Nasıl Yetiştirilir’i Facebook’da takip ettiğinizde sadece yeni yazılardan haberdar olmakla kalmaz, sosyal medya takipçilerine özel paylaşılan içerikleri de kaçırmamış olursunuz.

Twitter İle Takip Edin


Ne Nasıl Yetiştirilir’de yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak Ne Nasıl Yetiştirilir Twitter sayfasında da paylaşılır. Ne Nasıl Yetiştirilir’i Twitter’da takip ettiğinizde sadece yeni yazılardan haberdar olmakla kalmaz, sosyal medya takipçilerine özel paylaşılan içerikleri de kaçırmamış olursunuz.

Google+ İle Takip Edin

Ne Nasıl Yetiştirilir’de yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak Ne Nasıl Yetiştirilir Google+ da paylaşılır. Ne Nasıl Yetiştirilir’i Google+da takip ettiğinizde sadece yeni yazılardan haberdar olmakla kalmaz, sosyal medya takipçilerine özel paylaşılan içerikleri de kaçırmamış olursunuz.

Reddit İle Takip Edin

Ne Nasıl Yetiştirilir’de yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak Ne Nasıl Yetiştirilir Reddit'de paylaşılır. Ne Nasıl Yetiştirilir’i Reddit 'de takip ettiğinizde sadece yeni yazılardan haberdar olmakla kalmaz, sosyal medya takipçilerine özel paylaşılan içerikleri de kaçırmamış olursunuz.Pinterest İle Takip Edin


Ne Nasıl Yetiştirilir’de yeni bir yazı yayımlandığında bu yazı otomatik olarak Ne Nasıl Yetiştirilir Pinterest'de paylaşılır. Ne Nasıl Yetiştirilir’i Pinterest'de takip ettiğinizde sadece yeni yazılardan haberdar olmakla kalmaz, sosyal medya takipçilerine özel paylaşılan içerikleri de kaçırmamış olursunuz.
Tüm takipçilerime teşekkür ederim.